Při vytváření objednávky věnujte zvýšenou pozornost závozové mapě.
Výdejní místo v Praze je zpoplatněno.

Fit and Health Fit and Health

Novinky

Za 100% lepší postavou se zdravým stravováním

Za 100% lepší postavou se zdravým stravováním

Napadlo Vás někdy, jak spolu souvisí hezká postava a zdravé stravování? Ať už ano či ne, tak věříme, že Vám tento
článek může být inspirací.

Zveřejněno: 23.10.2022

Před sebou máme zimní měsíce, které nám přinášejí krátké dny a dlouhé večery. Za mě je to ideální doba k přípravě na nadcházející sezónu. Máme dost času se na vše připravit a vše promyslet tak, aby naše výsledky mohly příští rok vyniknout. Co je tedy potřeba, abychom se dostali díky stravě a pohybu do formy? To se Vám pokusíme popsat v tomto článku. Tak hurá na to.

 

Jídlo jako alfa a omega úspěchu  - kdo se v tom má ale vyznat?

Abychom se dostali do formy, je potřeba dodržovat určité stravovací návyky, které musíme do našeho plánu hubnutí zakořenit. O tom jak by měla vypadat a co vše by měla obsahovat vyvážená strava jsme psali v našem článku “Zdravý talíř a jeho složení“ . Doporučujeme si ho na začátek projít , abyste pochopili, jak je důležité na talíři vyvážit bílkoviny, tuky, sacharidy a zeleninu. A druhým krokem by mělo být začít tento talíř v používat.

 

TIP: Podívejte se na svůj aktuální stravovací režim a zamyslete se, jestli jíte dostatek bílkovin, ovoce, zeleniny a vlákniny. Nemáte v jídelníčku často zbytečné kalorické bomby? Alespoň 5 dní si zapisujte vše, co jste snědli a vypili, následně můžete informace vyhodnotit.