VÝDEJNÍ MÍSTO V PRAZE JE ZPOPLATNĚNO. VÝDEJNÍ MÍSTO V TEPLICÍCH DOČASNĚ ZRUŠENO.
Při vytváření objednávky věnujte zvýšenou pozornost závozové mapě.
Pro blížší informace volejte 413 033 007.

Fit and Health Fit and Health Fit and Health

Protože jsme chtěli změnit stravovací návyky

1

Už žádné výmluvy

Počítání kalorií, vážení potravin a nakupování potravin, vymýšlení jídelníčku, vaření. To všechno se zdá složité a časově velice náročné, proto jsme se rozhodli vytvořit krabičkovou dietu, která umožní mnoha lidem lehce žít zdravý životní styl.

Už žádné výmluvy
2

Čas na rodinu, přátele, koníčky...

Naše krabičková dieta umožnila stovkám klientům žít zdravě a přitom mít stále čas na své nejbližší či na své koníčky. Naše krabičky nejsou pouze o zdravém životním stylu, ale také o tom žít šťastně.

Čas na rodinu, přátele, koníčky...
3

...a samozřejmě nemůžeme zapomenout na sladké!

Pokud se bojíte, že si již nebudete moct dát nikdy sladké, nebojte se, na toto také myslíme! Každý den je minimálně jeden z pokrmů sladký.

...a samozřejmě nemůžeme zapomenout na sladké!
6001aee927ed0_03.png 6001aee927ed0_03.png

Předchozí
Další
Lucie-Petrišková.jpg

“Jsem naprosto nadšená, tento týden mám zkušební a je to bomba...jídlo je výborné, vlastně naprosto exkluzivní, komunikace ohledně dovozu je fantastická...za mě 100 bodů ze 100...??? moc děkuji a neváhám ani vteřinu a objednávám na další měsíc...a vřele všem doporučuji ?? a celému týmu FitandHealth děkuji,přesně toto jsem dlouho hledala a konecne našla,jste skvělí ???”

Lucie Petrišková

Michaela-Shusserova.jpg

“FitandHealth má velice chutné jídlo. Jsem moc spokojená. Mám už dole 12 kg a to díky vám ?. Už mám objednáno na dalších 12 týdnů. Moc vám fandím a moc děkuji.”

Michaela Schusserova

Kateřina-Janů.jpg

“Mám za sebou zkušební týden a naprosté nadšení. Krásně naaranžované, pestré a ještě ke všemu chuťově luxusní. Už se těším na další dávku "mňamek". Všem, co stále váhaji, rozhodně doporučuji. A všem, co se podílejí na mém stravování moc děkuji.”

Kateřina Janů

rsz_2andrea-pileková.jpg

“Doporučuji, skvělé jídlo‼️ Pestré, čerstvé, dobře ochucené. Zhubla jsem 2,5 kila za 14 dni.”

Andrea Pileková