Sleva 16% na veškeré balíčky na 8, 12, 16 a 20 týdnů - slevový kod "leto16" . Akce běží do 11.6.2023

Fit and Health Fit and Health Fit and Health

Protože jsme chtěli změnit stravovací návyky

1

Už žádné výmluvy

Počítání kalorií, vážení potravin a nakupování potravin, vymýšlení jídelníčku, vaření. To všechno se zdá složité a časově velice náročné, proto jsme se rozhodli vytvořit krabičkovou dietu, která umožní mnoha lidem lehce žít zdravý životní styl.

Už žádné výmluvy
2

Čas na rodinu, přátele, koníčky...

Naše krabičková dieta umožnila stovkám klientům žít zdravě a přitom mít stále čas na své nejbližší či na své koníčky. Naše krabičky nejsou pouze o zdravém životním stylu, ale také o tom žít šťastně.

Čas na rodinu, přátele, koníčky...
3

...a samozřejmě nemůžeme zapomenout na sladké!

Pokud se bojíte, že si již nebudete moct dát nikdy sladké, nebojte se, na toto také myslíme! Každý den je minimálně jeden z pokrmů sladký.

...a samozřejmě nemůžeme zapomenout na sladké!
6001aee927ed0_03.png 6001aee927ed0_03.png

Předchozí
Další
Lucie-Petrišková.jpg

“Jsem naprosto nadšená, tento týden mám zkušební a je to bomba...jídlo je výborné, vlastně naprosto exkluzivní, komunikace ohledně dovozu je fantastická...za mě 100 bodů ze 100...??? moc děkuji a neváhám ani vteřinu a objednávám na další měsíc...a vřele všem doporučuji ?? a celému týmu FitandHealth děkuji,přesně toto jsem dlouho hledala a konecne našla,jste skvělí ???”

Lucie Petrišková

Michaela-Shusserova.jpg

“FitandHealth má velice chutné jídlo. Jsem moc spokojená. Mám už dole 12 kg a to díky vám ?. Už mám objednáno na dalších 12 týdnů. Moc vám fandím a moc děkuji.”

Michaela Schusserova

Kateřina-Janů.jpg

“Mám za sebou zkušební týden a naprosté nadšení. Krásně naaranžované, pestré a ještě ke všemu chuťově luxusní. Už se těším na další dávku "mňamek". Všem, co stále váhaji, rozhodně doporučuji. A všem, co se podílejí na mém stravování moc děkuji.”

Kateřina Janů

rsz_2andrea-pileková.jpg

“Doporučuji, skvělé jídlo‼️ Pestré, čerstvé, dobře ochucené. Zhubla jsem 2,5 kila za 14 dni.”

Andrea Pileková